Новини

26 травня 2015 року на базі Зняцівського ДНЗ проведено семінар-практикум на тему «Помічник вихователя – активний учасник навчально-виховного процесу в ДНЗ». Інструктивно-методичний супровід семінару здійснювали Зварич В.Ю., методист РМК, Прокопчук Я.Ю., завідувач Зняцівського ДНЗ.  Участь у роботі семінару взяли помічники вихователів молодших груп дошкільних навчальних закладів Мукачівського району. Мета проведення семінару передбачала закріплення посадових інструкцій помічника вихователя, сприяння усвідомленню важливості ролі помічника вихователя в організації навчально-виховної діяльності дітей та під час проведення різних режимних моментів.

У рамках роботи семінару учасники та гості закладу відвідали відкрите інтегроване заняття у молодшій групі «Кулька для клоуна», яке провели вихователь Пінджоля Н.В. та помічник вихователя молодшої групи Феделещак Й.В., спільно з музичним керівником Молокус О.М. Побували учасники семінару і на окремих режимних моментах: фрагменті проведення прогулянки у молодшій групі, поверненні з прогулянки і підготовці до обіду, організації та проведенні обіду у молодшій групі. Знайомство з маленькими вихованцями Зняцівського ДНЗ продовжив перегляд виховного заходу «Всі ми діти українського роду», яке підготували Гаврішко Д.В., вихователь старшої групи, та Молокус О.М., музичний керівник. 

  У практичному блоці семінару проведено обмін досвідом та тренігове заняття «Роль помічника вихователя у дошкільному навчальному закладі». Про обов'язки, завдання, права та відповідальність помічника вихователя дошкільного навчального закладу розповіла Кешеля Т.В., помічник вихователя Івановецького ДНЗ, а помічник вихователя Лохівського ДНЗ Герц В.І. поділилася секретами співпраці вихователя і помічника вихователя.

 Підводячи підсумки семінару Ольга Іллівна Тулюк, методист РМК, зауважила, що у повсякденній роботі дошкільного навчального закладу важливий кожен учасник навчально-виховного процесу, і кожен його учасник повинен працювати на належному рівні, відповідно до нормативних вимог, а щонайголовніше вимог часу.